"Özündeki Seni Keşfet, Hayatını Şekillendir."

0 505 479 11 51

Farkında Akademiİslami Regresyon

Regresyon kelime anlamıyla ‘kaynağa inmek’ demektir. Regresyon terapisi ile farklı travmaların neden olduğu ilişki problemleri, korkular ve takıntılar yeniden yapılandırılabiliyor. 

Hep aynı kısır döngü içinde ilerleme kaydedemiyormusunuz❓
Hayatınızda sürekli tekrar eden durumlar mı var❓
İş ve özel hayatınızda aynı kişilik tiplerindeki insanlarla karşılaşıyor ve sorun mu yaşıyorsunuz ❓

Bolluk bereketle ilgilielinizden geleni yapmanıza rağmen bir türlü aşamadığınız tıkanıklık mı yaşıyorsunuz❓

Sebebini bir türlü anlamadığınız, onca çabalamaniza rağmen bir türlü düzelmeyen korkularınız mı var ❓

Sebepsiz yada kontrol edilemeyen öfke kaybetme korkusu,kıskançlık gibi duyguları sıkça mi yaşıyorsunuz❓

Çok küçük yaşlarda yaşadığınız herhangi bir anı, şimdiki yaşadığınız hayatı kontrol ediyor olabilir ve sizde bunu kader sanarak içinden çıkamıyor, tekrar tekrar aynı sorunların içinde kısır bir döngüde kendinizi sıkışmış hissediyor olabilirsiniz.

Aklınıza gelebilecek her türlü şikayetinizin bilinçaltındaki bir kayıttan oluştuğuna birebir şahit olmak ve bunlarla olan negatifliklerden özgürleşmek, hayatınızın kontrolünü elinize alıp, mutlu bir yaşam inşaa etmek isterseniz, sizde regresyon seansı veya eğitimi alabilirsiniz.

💥Regresyon; kelime manası olarak “kökene geri” dönmek anlamına gelir.

💭Regresyon uygulaması, bir kişinin mevcut zihinsel ve duygusal sağlığına müdahale ettiğine inanılan önemli geçmiş olayları çözmeye odaklanan bir yaklaşımdır

👴👵Geçmişten gelen bilinçaltı kayıtlarını dönüştürdüğünden dolayı “geçmiş yaşam şifası” olarakta bilinir.

🧑‍💻Uzaktan veya yüz yüze farketmeksizin yapılabilen, derin ve iyileştirici bir meditasyondur.

🛌Kişinin bilinci tamamen yerinde olup, beyin dalgalarının teta frekansına çekildiği, uykuya dalacak bir gevşeklik halinde, duygularına odaklandığı ve çeşitli hayaller gördüğü veya hissettiği bir deneyimdir.

🎉Kişi bu çalışma sayesinde hem kendi geçmişteki anılarını izler, hem de bilinçaltına kaydolmuş atalarının geçmiş anılarını izleyerek mucizevi deneyim ve dönüşüm yaşar.

🧠Hatırlanılan anılar kişiyi oldukça şaşırtır. Çünkü bırakın bir iki yaşı, anne karnındaki hislerinizi bile hatırlayabiliyorsunuz.

💆Bu seanstan sonra ailenizden ve atalarınızdan size aktarılmış duygu, düşünce ve kayıtlarla hayatınızın ne derece etkilendiğini görerek devamlı kendinizi arındırma isteği duyarsınız.

Kayıt ve bilgi için bize ulaşabilirsiniz. Sevgiler…

Regresyon ‘gerileme, geriye gitme’ anlamına gelen ve dillerinde kullanılan bir sözcüktür. Regresyon uygulamasının başka bir ismi de geçmiş yaşam terapisidir. Regresyon uygulaması , olumsuz duyguların nedenlerini izole etmek ve onlara daha iyi hitap etmek için nedenlerini belirlemek amacıyla bir kişinin hayatındaki çatışma alanlarına ve potansiyel olarak diğer olumsuz yönlere odaklanır. Peki, regresyon uygulaması nedir?
Regresyon uygulaması nasıl çalışır?

Regresyon uygulaması, bir kişinin mevcut zihinsel ve duygusal sağlığına müdahale ettiğine inanılan önemli geçmiş olayları çözmeye odaklanan bir yaklaşımdır.

Bu yaklaşımı uygulayan danışanlar,fobiler, depresyon, yakınlık sorunları ve diğer bir dizi endişe için sonuç arayan kişilerin, bu sorunların gelişimini etkileyen erken deneyimleri yeniden gözden geçirerek ve yeniden yaşayarak zihin durumlarındaki düzelmeyi görebileceğine inanmaktadır.

REGRESYON UYGULAMASI NASIL ÇALIŞIR?

Regresyon uygulaması,olumsuz duyguların nedenlerini izole etmek ve onlara daha iyi hitap etmek için nedenlerini belirlemek amacıyla bir kişinin hayatındaki çatışma alanlarına ve potansiyel olarak diğer olumsuz yönlere odaklanır.